Guangzhou Tech master auto parts co.ltd

Guangzhou Tech master auto parts co.ltd

VIDEO
IMAGES
Szczegóły firmy
Rodzaj działalności: Producent
Rynek Główny: Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Oceania
Na calym swiecie
marki: Tech Master
Ilość pracowników: 100~105Ludzie
Coroczne wyprzedaże: US$ 5million - US$ 7million
Rok założenia: 2004
pc Export: 80% - 90%
Opis Firmy

Guangzhou Tech Master Auto Parts Co.Ltd. to profesjonalna firma specjalizująca się w opracowywaniu, produkcji i eksporcie części zawieszenia pneumatycznego, takich jak amortyzator pneumatyczny, amortyzator powietrzny, sprężarka powietrza, pompa wspomagania układu kierowniczego i turbosprężarka. Nasze produkty nadają się głównie do samochodów ciężarowych, szlaków, autobusów, a także do samochodów osobowych, takich jak BMW, BENZ, AUDI, LAND ROVER, LINCOLN, FORD . W międzyczasie dostarczamy również serię wysokiej jakości resorów pneumatycznych do samochodów ciężarowych, takich jak VOLVO, MERCEDES, SCANIA, DAF, BPW, SAF, MAN , a także do amortyzatorów siedzeń.

Najwyższej jakości produkty firmy i nastawienie na usługi zyskały uznanie w kraju i za granicą. Nasze części zawieszenia pneumatycznego cieszą się nie tylko dużą popularnością na rynku krajowym, ale eksportują do Ameryki Północnej, Europy, Bliskiego Wschodu, Afryki, Azji Południowo-Wschodniej ponad 40 krajów i regionów.

Lata żmudnego procesu rozwoju tworzą pionierską, przedsiębiorczą duszę „Tech Master”. To taki duch zachęca nas do angażowania się w badania, rozwój i ciągłe innowacje. W miarę upływu czasu nasze produkty stają się awangardowymi kurierami. Dzięki temu klienci w kraju i za granicą czują się bezpiecznie i odczuwają ulgę w korzystaniu z naszych produktów. Spraw, aby podróż samochodem była przyjemniejsza i przyjemniejsza.

Źródła z pierwszej ręki, bezpośrednia cena sprzedaży, doskonały system logistyczny i dystrybucyjny zapewniają doskonałą obsługę użytkownikom samochodów i agentom z częściami zamiennymi.   Zapewniamy bezpłatną obsługę przesyłek agentów wewnątrz i na zewnątrz prowincji. W naszym przedsiębiorstwie powszechnie postrzegane są modele transportu kolejowego, drogowego, międzymiastowego i lotniczego. Nasza firma realizuje specjalne zamówienie na kontrakty terminowe na kontenery masowe i oferuje ekspresową obsługę poczty. Profesjonalne usługi wysokiej jakości zawdzięczamy kompletnej gamie produktów, różnorodności produktów, dużym zapasom, solidnej sieci sprzedaży. Wiele części zawieszenia pneumatycznego jest w magazynie gotowych do zapytania i zamówienia.

Polityka firmy: Zorientowana na jakość, aby być lepszym i silniejszym, zrównoważonym rozwojem. Nasz cel: Tech Master jest zaangażowany w tworzenie wartości i poszukiwanie racjonalnych korzyści dla społeczeństwa, klientów, personelu, współpracującego partnera i samego przedsiębiorstwa. Szczerze oczekujemy współpracy z producentami części samochodowych, warsztatami samochodowymi i współpracownikami z całego świata na rzecz lepszej przyszłości.

Dziękujemy za poświęcenie czasu na przeglądanie naszej strony internetowej i chętnie przyjmiemy wszelkie sugestie, które mogą pomóc nam ulepszyć naszą stronę.

Orzecznictwo
Standard:business license
Numer:s1112015009665
Data wydania:2015-02-04
Data wygaśnięcia:2030-06-19
Zakres / piecyk:wholesales
Wydane przez:登记机关
Standard:certificate of incorporation
Numer:2193916
Data wydania:2015-01-20
Data wygaśnięcia:2030-06-19
Zakres / piecyk:wholesales
Wydane przez:hongkong special administrative région
Czat
Poprosić o wycenę
Zmień język